BESTIMAGE REKLAM AJANSI TARAFINDAN HAZIRLANAN KATALOG TASARIMLARI, FİRMANIZA ARTI DEĞER KATAR VE DAHA FAZLA KİŞİYE ULAŞMANIZI SAĞLAYARAK MÜŞTERİ SAYINIZIN ARTMASINDA ETKİN ROL OYNAR.


BİLGİ AL
PREV
NEXT

KATALOG TASARIMI, BASILI İLETİŞİM STRATEJİLERİ İÇERİSİNDE EN ÇOK KULLANILAN ARAÇLARDAN BİRİ OLDUĞU İÇİN MARKAYI DOĞRU ANLATACAK ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİLMELİDİR. KATALOGLAR, KURUMSAL KATALOG (FİRMA TANITIM KATALOĞU DA DENMEKTEDİR) VE ÜRÜN TANITIM KATALOĞU OLMAK ÜZERE İKİYE AYRILIRLAR. KURUMSAL KATALOGLARDA FİRMALARIN KURUMSAL BİLGİLERİNE YER VERİLEREK NE İŞ YAPTIKLARI, NELER YAPTIKLARI VB. KONULAR ANLATILIR. ÜRÜN TANITIM KATALOĞUNDA İSE FİRMANIN ÜRÜNLERİ VE HİZMETLERİ TANITILIR.

KATALOG TASARIMI HAYATA GEÇİRİLİRKEN ÖNCELİKLE KAPAK TASARIMININ ETKİLİ OLMASINA DİKKAT EDİLMESİ GEREKİR. HEDEF KİTLE ÜZERİNDE OLUŞTURULAN İLK İZLENİM KRİTİK BİR KONU OLDUĞU İÇİN KATALOG KAPAK TASARIMININ, MARKA RUHUNA, SEKTÖRE VE İLETİŞİM ÇAĞINA UYGUN OLMASI GEREKİR. AYRICA İÇ SAYFALARLA BÜTÜNLÜK YAKALAMALI VE OKURUN GÖZÜNÜ YORMAMALIDIR.

BESTİMAGE REKLAM AJANSI’NIN, YILLARIN DENEYİMİ VE BİLGİ BİRİKİMİYLE HAYATA GEÇİRDİĞİ KATALOG TASARIMLARI HEDEF KİTLE ÜZERİNDE MAKSİMUM ETKİLEŞİM YAKALANMASINI SAĞLAR. BESTİMAGE REKLAM AJANSI’NIN BÜNYESİNDEKİ METİN YAZARLARI, KATALOĞUNUZ İÇİN ÇAĞDAŞ, YENİLİKÇİ VE HEDEF KİTLENİZE UYGUN METİN YAZIMI GERÇEKLEŞTİREREK KATALOĞUNUZUN METİNSEL İÇERİĞİNİ OLUŞTURUR. KREATİF DİREKTÖRLERİN, ART DİREKTÖRLERİN VE GRAFİKERLERİN BİRBİRİYLE ENTEGRE BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ TASARIM ÇALIŞMALARI SONUCUNDA MODERN BİR KATALOG HAZIRLANIR VE TARAFINIZA SUNULUR.

BESTİMAGE REKLAM AJANSI TARAFINDAN HAZIRLANAN KATALOG TASARIMLARI, FİRMANIZA ARTI DEĞER KATAR VE DAHA FAZLA KİŞİYE ULAŞMANIZI SAĞLAYARAK MÜŞTERİ SAYINIZIN ARTMASINDA ETKİN ROL OYNAR. SİZ DE FİRMANIZ İÇİN EFEKTİF BİR KATALOG TASARIMINA SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.