BESTIMAGE REKLAM AJANSI, TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN BİRÇOK KURUMU İÇİN ESTETİK VE EFEKTİF LOGOLAR TASARLIYOR


BİLGİ AL
PREV
NEXT

LOGO TASARIMI; BİR FİRMANIN YAPACAĞI HER İŞTE KULLANILACAĞI VE TÜM MECRALARDA MARKAYI TEMSİL EDECEĞİ İÇİN, GEREKLİ ANALİZLER DOĞRULTUSUNDA, FİRMANIN SEKTÖRÜNE VE HEDEF KİTLESİNE GÖRE PROJELENDİRİLEREK HAYATA GEÇİRİLMELİDİR. MARKANIZIN GERÇEKLEŞTİRECEĞİ TÜM İLETİŞİM ÇALIŞMALARI, LOGONUZLA BÜTÜNLÜK OLUŞTURACAK ŞEKİLDE, LOGONUZ ÇEVRESİNDE TASARLANACAĞI İÇİN ETKİLİ VE İŞLEVSEL LOGO TASARIMLARI, REKLAM FAALİYETLERİNİZİN BAŞARIYA ULAŞMASI İÇİN EN ÖNEMLİ GEREKLİLİKTİR. BİR LOGONUN ETKİLİ OLMASI İÇİN SADE OLMASI GEREKİR. DÜNYADAKİ DEV FİRMALARIN LOGOLARI BUNUN EN GÜZEL ÖRNEĞİNİ OLUŞTURUR.

LOGO, MARKA RUHUYLA VE SEKTÖRÜYLE ÖRTÜŞMELİDİR. EKSTRA İŞLEME MALİYETİ OLUŞTURMAMASI İÇİN HER ZEMİNE KOLAYCA UYGULANABİLECEK ŞEKİLDE TASARLANMALIDIR. AYRICA BAŞARILI BİR LOGO TASARIMI, KESİNLİKLE AKILDA KALICI OLMALIDIR. İYİ BİR LOGONUN ZİHİNLERDE YER ETMESİ GEREKİR.

TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN BİRÇOK KURUMU İÇİN ESTETİK VE EFEKTİF LOGOLAR TASARLAYAN REKLAM AJANSI BESTİMAGE, ÜST DÜZEY STÜDYOLARINDA, TAMAMI ALANINDA PROFESYONEL KİŞİLERDEN OLUŞAN EKİBİYLE MARKA RUHUNA UYGUN, KURUMSAL BÜTÜNLÜĞÜN SAĞLANDIĞI, FİRMAYA ARTI DEĞER KATAN VE MARKA İMAJINI YÜKSELTEN LOGO TASARIMLARINA HAYAT VERİR. SEKTÖREL ANALİZLER, HEDEF KİTLE ANALİZLERİ VE BENCHMARKİNG ÇALIŞMALARI DOĞRULTUSUNDA MARKANIZ İÇİN KATMA DEĞER OLUŞTURACAK, ETKİLİ LOGO TASARIMLARI GERÇEKLEŞTİRİR.

BESTİMAGE REKLAM AJANSI’NIN TASARLADIĞI LOGOLARI ÇALIŞMALAR KISMINDAN İNCELEYEBİLİR, SİZ DE KALİTELİ LOGOLAR TASARLATMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.