Giresun’un Kulakkaya Yaylası’nda doğayla iç içe huzurlu bir tatil deneyimi sunan Zifin Hotel, bölgenin en yeni gözde turistik merkezlerinden biri konumunda. Benimsediği yenilikçi misafirlik anlayışı ve ev sahipliğinde düzenlenen uluslararası iklim zirveleriyle, lokal turizm anlayışını uluslararası standartlara yükseltiyor. Zifin Hotel, misafirlerine sunduğu değeri, unutulmaz anılar ve yüksek kalite standartları üzerine inşa ediyor. Giresun’un yeni turizm..

DEVAMINI OKU

Büyükada Koşusu, zorlu hava şartlarına rağmen yoğun bir katılımla gerçekleşti. Bestimage Group, bu özel organizasyonun iletişim partneri Imageus’a tasarım gücü olarak destek verdi. 13 Mart Pazar günü sabah saatlerinde başlayan koşuda, yaklaşık 1.500 sporcu kıyasıya bir yarış performansı sergiledi. 5.5 km’lik yarım ada turu, 11.1 km’lik tam ada turu ve 22.2 km’lik iki ada turundan..

DEVAMINI OKU

Yeşil Büyüme ve Sürdürülebilir Kalkınma Zirvesi, CIFAL Istanbul, UNITAR ve Bahçeşehir Üniversitesi iş birliğiyle 18 Şubat’ta Giresun’un Kulakkaya Yaylası’nda gerçekleşti. Zirvenin gündeminde, sürdürülebilir kalkınma faaliyetlerinin ekonomik önemi ve geleceğe yönelik etkileri yer aldı. Ekonomi Politik ve Yeşil Büyüme, Yeşil Büyümeye Uyum Sağlamanın Ekonomik Etkileri, Firma ve Yerel Yönetim Perspektifinden Yeşil Büyüme panel başlıklarının ele alındığı..

DEVAMINI OKU

UNITAR bünyesinde bulunan CIFAL Istanbul, ulusal ve uluslararası etkinlikleriyle Türkiye’de sürdürülebilir uygulamaların geleceğini masaya yatırıyor. Online ya da yüz yüze gerçekleşen etkinliklerde iklimden tarıma, eğitimden iş hayatına kadar çeşitli alanlarda uygulanabilecek sürdürülebilirlik çalışmaları tartışılıyor. CIFAL Istanbul, gerçekleştirdiği etkinliklerle Birleşmiş Milletler ve UNITAR’ın önemli merkezlerinden biri hâline geliyor. 11 Aralık 2021’de Giresun’un Kulakkaya Yaylası’nda gerçekleştirilen Kulakkaya..

DEVAMINI OKU

Türkiye’nin en büyük eğitim markası Bahçeşehir Üniversitesi, geleceği sahiplendi. Gündelik yaşamı, endüstrileri, sanatı ve sporu dönüştüren teknolojiler, BAU Future Campus’ün yenilikçi yükseköğretim kültüründe hayat buldu. Bu kültürün tanıtımı ve entegre iletişim çalışmaları ise Bestimage Group tarafından günümüzün iletişim trendlerine uygun bir şekilde tasarlandı. Marka bilinirliğini ve kampüsün ziyaretçi sayısını artırmayı iletişim amacı olarak belirleyen Bestimage..

DEVAMINI OKU
PREV
NEXT

İsviçreli mutfak tasarım devi Franke, zamanın ötesinde koleksiyonlarıyla bugünü yarına taşımaya devam ediyor. Marka, estetik değerleriyle zihinlerdeki mutfak algısını kendine has tasarımlarıyla biçimlendiriyor. Video prodüksiyon, reklam, tanıtım ve sosyal medya iletişiminde VideoSanat desteği alan Franke, “Eviniz için Mükemmel Çözümler” mottosuyla mevcut ve potansiyel müşterilerine sesleniyor. Markasının sahip olduğu modern, dinamik ve şehirli çizgileri, aile hayatının..

DEVAMINI OKU

Yarım asrı aşkın bir sınav kazandırma geleneğine sahip Uğur Kurs, iletişim dinamiklerine uygun olarak hazırladığı “Eğitim İçerikleri” konseptiyle, özgün uygulamaları günümüzün eğitim yaklaşımlarıyla birleştirerek kişiye özgü öğretimde çıtayı belirliyor. Pazarlama iletişimi faaliyetlerine Bestimage Group iletişim danışmanlığında devam eden marka, öğrenme ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırladığı eğitim içerikleriyle “Uğur Kurs Kazandırır” mottosunu destekliyor. Uğur Kurs, kişiye özgü..

DEVAMINI OKU

Tüm dünyada video oyunları ve kullanıcılarının artışa geçmesiyle, birçok farklı sektör değişmeye ve dönüşmeye başlıyor. Oyunlara gösterilen en yoğun ilginin çocuklar tarafından gelmesi, dönüşüm ve değişimde eğitim sektörünü ilk sıraya yerleştiriyor. Tasarım ve iletişim faaliyetleri Bestimage Group tarafından gerçekleştirilen Bucked Games, öğrenmeyi oyun teknolojileri ile buluşturuyor, sunduğu etkin öğrenim metoduyla bugünün eğitim alışkanlıklarını yeniden şekillendiriyor...

DEVAMINI OKU

Saki ve Ali Cihan’ın yeni single çalışması, dijital müzik platformlarındaki yerini aldı. Yalan İstanbul’un yapımını ve tanıtımını Bestimage Group şirketleri üstlendi. Etnik müziğin önemli temsilcilerinden Saki müzik grubu ve Ali Cihan, yeni teklileri Yalan İstanbul’u dinleyicilerinin beğenisine sundu. Birden çok dijital müzik platformunda aynı anda yayına giren parçanın klibi ise YouTube’da yayınlandı.  Müzik ve ses..

DEVAMINI OKU

Öğrencilerini hayallerine hazırlayan Uğur Kurs, LGS ve YKS’deki sınav kazandırma geleneğini yeni dönemden itibaren Uğur Dijital eğitim platformu ile desteklemeye başladı. Markalama çalışmasını Bestimage Group’un üstlendiği Uğur Dijital, çevrim içi eğitim platformu kategorisine “Sınırsız Hazırlık” mottosuyla giriş yaptı. Bestimage Group, Uğur Dijital için öğrenci odaklı dinamik bir lansman iletişimi kurguladı. Platformun öğrencilere sunduğu kişiye özgü..

DEVAMINI OKU

Yeni eğitim-öğretim yılında yüz yüze eğitime geçilmesiyle Bahçeşehir Kolejinin sürdürülebilir adımları hız kazandı. İletişim çalışmalarını uzun yıllardır Bestimage Group’a emanet eden Bahçeşehir Koleji, öğrencilerini yeni dönemde sıra dışı bir eğitim deneyimine çağırdı. Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na yönelik eylem planlarını hayata geçiren Bahçeşehir Koleji, yeni dönemdeki iletişim stratejileriyle sadece bir eğitim kurumu olarak değil, amacı olan bir..

DEVAMINI OKU

Bestimage Group; Dijital, Sosyal Medya ve Aktivasyon ana kategorisinin Kurumsal Site alt kategorisindeki Creative Innovative adlı website projesi, Tasarım ana kategorisinin Mobil Uygulama alt kategorisindeki Party in Your Pocket isimli Radio Glamorize dijital müzik platformu ve Uygulamada Mükemmellik – Yapım / Yönetim ana kategorisinin Ses Tasarımı alt kategorisindeki Dinlenebilir Posterler isimli BAU Konservatuvar enstalasyonuyla Kristal..

DEVAMINI OKU

Sound Design Istanbul tarafından hayata geçirilen Radio Glamorize, etnik müziğin merkezinde yeni bir kültürün doğuşuna ön ayak oluyor. Etnik müziği elektronik ögelerle buluşturan DJ’ler, Radio Glamorize’da bir araya gelerek bu kültürün doğuşuna öncülük ediyor. Radio Glamorize’ın hareketli yapısı, Bestimage Group ekibinin hazırladığı tasarımlarla birlikte görsel bir şölene dönüşüyor. Etnik müziğin çok çeşitli yapısını yansıtan canlı..

DEVAMINI OKU

Bosch’un dünya çapındaki lokasyonları için montaj ve makine teknolojileri üreten birimi ATMO, Türkiye’nin sanayi gücünü Bursa’dan dünyaya ulaştırıyor. Türkiye’nin coğrafi konumunun sağladığı avantajlar sayesinde, Bosch ATMO’nun sunduğu hizmetler, kısa sürede Avrupa ve dünyaya ulaştırılıyor. Bosch ATMO’nun iç iletişimde kullandığı video çalışmaları, ürün, hizmet ve vizyon broşürleri Bestimage Group tarafından tasarlanıyor.

DEVAMINI OKU

Etkinlik yönetiminde kalıpları yıkan Here Event, pandemiyle birlikte değişen oyunun yeni kurallarını Instagram’da düzenlediği canlı yayınlarda değerlendiriyor. Moderatörlüğünü Here Event Kurucu Ortakları Gökhan Malkoç ve Nihat Uçan üstlendiği programda her hafta, çeşitli sektörlerde öncülük eden markaların yöneticileri, pandemi sürecinde sektörlerinde gerçekleşen değişimleri değerlendiriyor. Here Event’in marka mimarisini hazırlayan Bestimage Group, Oyunun Yeni Kuralları programı için..

DEVAMINI OKU

Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri Bosphorus Dolphins ile okul modasına yeni bir soluk getirdi. Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri için hazırlanan okul ürünleri, BAU’nun yenilikçi ve genç ruhunu yansıtan tasarım ve renklerle buluştu. Hayatın birçok alanında olduğu gibi modada da gerçekleşen değişimler Bosphorus Dolphins için de geçerli oldu. Bestimage Group, Bosphorus Dolphins için hazırladığı tasarımlarda hem modadaki hem de..

DEVAMINI OKU

Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri BAU TV ile seslerini YouTube üzerinden duyurmaya başladı. Pandemiyle birlikte ortaya çıkan uzaktan eğitim sürecinde BAU öğrencileri ve konukları, karantina sürecini ve eğitimlerini BAU TV’deki söyleşilerde değerlendirdi. Her programda farklı konuların değerlendirildiği BAU TV’nin iletişim ve tanıtım çalışmaları Bestimage tarafından hazırlandı. Program için ekran tasarımları, sosyal medya içerik tasarımları ve logo çalışmaları..

DEVAMINI OKU

Bahçeşehir Üniversitesi akademik eğitiminin sınırlarını genişletmeye devam ediyor. Bahçeşehir Üniversitesinin yeni fakültesi BAU Konservatuvar, sanatı İstanbul’un kalbine taşıyor. Müzik ve Sahne Sanatları bölümleriyle eğitim hayatına başlayan BAU Konservatuvar, sanat dünyasının önemli isimlerinden oluşan eğitim kadrosuyla sanatın sınırlarını da genişletiyor. BAU Konservatuvarın kuruluş sürecinde Bestimage Group, fakültenin tüm iletişim süreçlerini yürüterek okulun sanata fark getiren eğitim..

DEVAMINI OKU

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında hazırlanan reklam kampanyasında, kadınların üzerine atfedilen ev işlerine vurgu yapılarak, kadının ev işini de dünyanın en zorlu işlerini de yapabileceği, sınırları olmadığı ve isterse her işi yapabileceği vurgulandı. VideoSanat’ın sosyal medya hesaplarından paylaştığı video ve görsel içerikler, dinamik tipografisinin yanı sıra verdiği mesajlarla da iz bırakan işlerden biri oldu.

DEVAMINI OKU

Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan, bugün 30 ülkede 12.300 mağazasıyla yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciri Carrefour’un Türkiye operasyonlarını yöneten CarrefourSA’nın video iletişim içeriklerini VideoSanat tasarlıyor. Kahvaltılıklardan temizlik ürünlerine, kahvelerden bakliyat çeşitlerine kadar Carrefour markalı ürünlerin video içerikleri VideoSanat’ın oluşturduğu standartlar dahilinde sosyal medya kanallarına özel olarak üretiliyor.

DEVAMINI OKU

İster kurumsal hayatta ister akademik yolculuğunuzda, sosyal medyada veya toplu taşımada; iletişim hayatın her anında. 21. yüzyılda itibar, imaj ve ilişki yönetimi becerilerinizle “İletişiminiz Kadarsınız!” Prof. Dr. Haluk Gürgen, iletişimin şifrelerini artık Youtube’da kırıyor. Uzun yıllardır çok sayıda özel ve kamu kuruluşu için iletişim kampanyası gerçekleştiren iletişimci Prof. Dr. Haluk Gürgen’in “İletişiminiz Kadarsınız” adlı Youtube..

DEVAMINI OKU

Türkiye’nin gündemindeki bor madeni katkılı yeni el dezenfektanı BOREL raflardaki yerini alırken, reklam kampanyasına Bestimage & VideoSanat imza attı. Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında Eti Maden ve Ulusal Bor Araştırma Enstitüsü tarafından Ar-Ge çalışmaları yürütülen, Türkiye’nin bor madeni katkısı ile üretilen ilk el dezenfektanı olan BOREL’in lansmanı hazırlanan reklam filmiyle yapıldı. Bestimage & VideoSanat imzası..

DEVAMINI OKU

Burça Baklava’nın piyasadaki rakiplerinden farklılaşması ve öne çıkması için CDI’ın oluşturduğu stratejik plan dahilinde marka mimarisi çalışmaları yapıldı. Bu kapsamda Burça Baklava’nın logosu, görsel tasarım dili, söylem dili ve tonu yeniden tasarlandı.

DEVAMINI OKU

BAU Global’in online eğitim platformu olarak hizmet veren BAU GO, zenginleştirilmiş öğrenme deneyimi ile dünya çapında binlerce öğrenci ve eğitmeni bir araya getiriyor. BAU GO’nun marka mimarisi ve iletişim süreçleri Bestimage ekibi tarafından yürütüldü. Platformun marka mimarisi oluşturulurken platformun yeni nesil öğrenme deneyiminin dinamizmi hazırlanan tasarımlara yansıtıldı. Platform için hazırlanan arayüzün kullanıcı dostu olması için..

DEVAMINI OKU

“İstanbul’un Kalbinde Bir Dünya Üniversitesi” mottosuyla yola çıkan Bahçeşehir Üniversitesi, öğrencilerine hem yurt içinde hem de yurt dışında benzersiz eğitim ve kariyer fırsatları sunuyor. Bahçeşehir Üniversitesi’nin kurumsal kimlik de dahil tüm iletişim süreçlerini Bestimage Group yürütüyor. Bestimage Group, Bahçeşehir Üniversitesi’nin kurumsal kimlik çalışmaları sırasında öğrencilerin özgür ruhu, kurumun yeniliklere açık deneyimi ve İstanbul Boğazı’nın mavi..

DEVAMINI OKU

Pazarlama sektörünün önemli dergilerinden marketing türkiye ile tüketici araştırmaları konusundaki çalışmaları ile öne çıkan akademetre’nin ortaklaşa düzenlediği “the one awards bütünleşik pazarlama ödülleri” kapsamında bestimage group’un 16 yıldır iletişim sürdürdüğü bahçeşehir üniversitesi (bau), “eğitim alanında yılın en başarılı markası” ödülüne layık görüldü. Jürisi halk olan yarışmada geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da itibarını en..

DEVAMINI OKU

Ülkemizin en önemli çiftçi kooperatifi ve tarımın öncüsü kayseri şeker’in 65. Yılında, yeni nesil iletişim süreçleri bestimage tarafından inşa edildi. Üretimin ve iletişimin güçlerini birleştiren kayseri şeker için “sürdürülebilir hedeflerle hep birlikte geleceğe” mottosu ile 19 aralık 2019’da düzenlenen lansman, medyadan, kurumun tüm paydaşlarından yoğun katılım ilgisi gördü ve tv bültenlerinden basılı ve dijital gazetelere..

DEVAMINI OKU

Tasarım ve sanatın İstanbul’daki merkezi Galata’da yaratıcı endüstrilere yön veren BAU IDEA Tasarım ve Sanat Akademisi, dinamik ve genç ruhunu yansıtan marka çalışmalarıyla, kendi alanında fark yaratmaya devam ediyor. Bestimage Group, BAU IDEA’nın tüm iletişim çalışmalarında markanın yaratıcı endüstrilerdeki deneyimi, kreatif alanların global standartlardaki trendleri ve bu endüstrilerin daima genç kalan ruhundan ilham alarak çalıştı...

DEVAMINI OKU

Dünyanın çeşitli coğrafyalarından etnik müzik öğelerini elektronik müzikle buluşturan SDAT, çalışmalarını World of Sound Project’te bir araya getirdi. Astral, Bedevi ve The Wall 1989 adlı üç parçanın bulunduğu albüm, Sound Design İstanbul etiketiyle çıktı. SDAT, World of Sound Project albümünde bulunan Bedevi parçasında Arap coğrafyasının, Astral parçasında Uzak Doğu’nun etnik seslerinden esinlendi. The Wall 1989..

DEVAMINI OKU

Bahçeşehir Üniversitesi, her yıl binlerce öğrenciye sınırların dışında bir eğitim deneyimi sunuyor. Apply BAU sayesinde öğrenciler kazandıkları üniversiteyi, kendi proje ve akademik başarılarıyla, tercih sonuçları açıklanmadan önce belirleyebiliyor. BAU COOP, öğrencilerin daha mezun olmadan iş deneyimi kazanmalarına ve kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyor. Bahçeşehir Üniversitesinin, öğrencilerine sunduğu tüm fırsatlar, kapsamlı bir şekilde hazırlanan Geleceği Düşlemek..

DEVAMINI OKU

2009’da eğitim hayatına başlayan İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, uluslararası öğrenci profili, son teknoloji sınıfları ve dünya çapında başarılara imza atan eğitmen kadrosuyla yükseköğrenime yeni bir yön kazandırıyor. Özellikle sağlık ve fen bilimleri alanındaki eğitimleriyle fark yaratan üniversite, VideoSanat tarafından hazırlanan tanıtım videosu ile öğrencilere sesini duyurdu. Özellikle Tıp ve Sağlık Bilimleri fakülteleri ile adını duyuran..

DEVAMINI OKU

“Carrefour Markalı Ürünler Hep Kaliteli Hep Hesaplı” global söylemiyle hayata geçen özel etiketli CarrefourSA ürünleri kampanyası, organik ürün iletişimiyle güven verdi. Organik ürünler için kurgulanan video konseptinde, sağlıklı beslenme trendlerindeki artış göz önünde tutuldu. Araştırmalar sonucunda tüketicilerin organik ürünlerde aradığı belirlenen nitelikler, video kurgularındaki samimi tonun içine yerleştirildi.  Organik ürün iletişimi, CarrefourSA markasının tüketicilerin sağlığını..

DEVAMINI OKU

9 ülkede binlerce öğrenciye sınırların ötesinde bir eğitim deneyimi sunan BAU Global, Bett 2020’de eğitim alanında geliştirdiği yenilikleri tüm dünyaya tanıttı. BAU Global, ağında bulunan üniversite, dil okulları ve K-12 kademesindeki okullarıyla eğitimde sınırları kaldırıyor. BAU Global, akademik eğitim çalışmalarının yanında sürdürülebilir eğitime destek olabilmek için yeni eğitim teknolojileri de geliştiriyor. BAU Global, bünyesinde geliştirilen..

DEVAMINI OKU