BAU Farm

EL EMEĞİ TATLAR, DOĞADAN SOFRALARA ULAŞIYOR.

GERİ
İLERİ
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNİN GİRİŞİMLERİYLE HAYATA GEÇİRİLEN BAU FARM, GİRESUN’DAKİ KADIN EMEĞİNİ YÖRESEL LEZZETLERLE BULUŞTURUYOR. SÜRÜDÜRÜLEBİLİR TARIM TEKNİKLERİYLE ÜRETİLEN ÜRÜNLERİ, DOĞAL LEZZETLERE DÖNÜŞTÜRÜRKEN KADINLARI DA ÜRETİME DÂHİL EDEREK ONLARA DESTEK OLAN BAU FARM, TARIMDA KADINLARIN GÖRÜNÜRLÜĞÜNE KATKI SAĞLIYOR.
 


KARADENİZ BÖLGESİ’NDEKİ YÖRESEL LEZZETLERİN KAYBOLMAMASI, TARIMDA SÜRDÜRÜLEBİLİR TEKNİKLERİN ARTMASI, TARIMDA GENÇLERİN VE KADINLARIN DAHA FAZLA ROL ALMASI İÇİN HAREKETE GEÇEN BAU FARM, ORTAYA ÇIKAN LEZZETLERİ TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAKİ TÜKETİCİLERLE BULUŞTURUYOR. SÜRDÜRÜLEBİLİR TARIMLA İNOVASYONU BULUŞTURAN BAU FARM, TARIMDA YENİLİKÇİ TEKNİKLERİN YAYGINLAŞMASI İÇİN ÖNCÜ OLUYOR.

GENÇLERİN VE KADINLARIN TARIMDAKİ YERİNİ GÖRÜNÜR KILMAK VE BU COĞRAFYANIN TARIMDAKİ KADİM GELENEKLERİNİ İNOVASYONLA BULUŞTURMAK İÇİN ÇALIŞAN BAU FARM, İLETİŞİMDE DE YENİLİKÇİ VİZYONUNU ORTAYA KOYMAYI HEDEFLİYOR. BU HEDEFİNİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN BESTIMAGE GROUP İLE ÇALIŞAN BAU FARM, SADECE YÖNTEMLERİ VE VİZYONUYLA DEĞİL GÖRSEL TASARIMLARIYLA DA YENİLİĞE VURGU YAPIYOR. BAU FARM, BESTIMAGE GROUP TARAFINDAN HAZIRLANAN PAKET TASARIMLARIYLA VİZYONUNU HER ALANDA ORTAYA KOYARAK ÜRÜNLERİNİ İNSANLARLA BULUŞTURUYOR.