Türkiye’nin en büyük eğitim markası Bahçeşehir Üniversitesi, geleceği sahiplendi. Gündelik yaşamı, endüstrileri, sanatı ve sporu dönüştüren teknolojiler, BAU Future Campus’ün yenilikçi yükseköğretim kültüründe hayat buldu. ..

DEVAMINI OKU

Ülkemizin en önemli çiftçi kooperatifi ve tarımın öncüsü kayseri şeker’in 65. Yılında, yeni nesil iletişim süreçleri bestimage tarafından inşa edildi. Üretimin ve iletişimin güçlerini birleştiren kayseri şeker için “sürdürü..

DEVAMINI OKU

Bahçeşehir Üniversitesi, yeni açılan BAU Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde gülüşlerinize ışıltı katıyor. BAU Diş Hekimliği Fakültesi ile aynı binayı paylaşan ve doktorları fakülte hocalarından oluşan hastane, teknolojik donanımı, hijyeni, akademik güvencesi ile ağız ve diş sağlığı ..

DEVAMINI OKU

Hem Türkiye’de hem de dünyada mutfaklara renk katan Renga, uluslararası arenadaki başarısıyla ülkemize değer katan markalar arasında yer alıyor. Ürünleriyle hayata renk katan marka, ihracat başarısının yanında marka imajıyla da sektörel fuarlarda adından söz ettiriyor. Renga, Bestima..

DEVAMINI OKU

“İstanbul’un Kalbinde Bir Dünya Üniversitesi” mottosuyla sınırları aşan bir eğitim sunan Bahçeşehir Üniversitesi bu yıl 25. yılını kutluyor. 1998’de eğitime başlayan BAU, kurulduğu ilk günden bu yana dünya standartlarındaki eğitimiyle Türkiye’nin yüksek..

DEVAMINI OKU

Beyoğlu’nda çıktığı yolculuğu, sektörün değişen dinamiklerine adapte olarak ve her adımda büyüyerek sürdüren Alper Lojistik, uluslararası karayolu frigo ve ADR taşımacılığında sektörün lider markaları arasında yer alıyor. Elde ettiği başarılar ve sahip olduğu kaliteyle lo..

DEVAMINI OKU

Dünyadaki yapay zeka otoriteleri, BAU’daki uluslararası zirvede geleceği konuştu.  Son yıllara damgasını vuran yapay zeka teknolojisinin dünyanın geleceğini nasıl etkilediğini, Bahçeşehir Üniversitesi’nin (BAU) ev sahipliğinde İstanbul’da yapılan Uluslararası Yapay Zeka Z..

DEVAMINI OKU
GERİ
İLERİ

Ashiyan Realty, Keller Williams güvencesiyle insanları hak ettikleri konfora ulaştırıyor. Uzman gayrimenkul ekibi ve lüks portföy..

DEVAMINI OKU

Yaşam için “borun geleceğini tasarlayan” global bir marka olan dünya bor lideri Eti Maden, Türkiye&..

DEVAMINI OKU

9 ülkede binlerce öğrenciye sınırların ötesinde bir eğitim deneyimi sunan BAU Global, Bett 2020’de eğitim alanında geliştirdiği yenilikleri tüm dünyaya tanıttı. BAU Global, ağında bulunan üniversite, dil okulları ve ..

DEVAMINI OKU

“Carrefour Markalı Ürünler Hep Kaliteli Hep Hesaplı” global söylemiyle hayata geçen özel etiketli CarrefourSA ürünleri kampanyası, organik ürün iletişimiyle güven verdi. Organik ür&uu..

DEVAMINI OKU

2009’da eğitim hayatına başlayan İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, uluslararası öğrenci profili, son teknoloji sınıfları ve dünya çapında başarılara imza atan eğitmen kadrosuyla yükseköğrenime yeni bir yö..

DEVAMINI OKU

Bahçeşehir Üniversitesi, her yıl binlerce öğrenciye sınırların dışında bir eğitim deneyimi sunuyor. Apply BAU sayesinde öğrenciler kazandıkları üniversiteyi, kendi proje ve akademik başarılarıyla, tercih sonuçları a&cc..

DEVAMINI OKU

Dünyanın çeşitli coğrafyalarından etnik müzik öğelerini elektronik müzikle buluşturan SDAT, çalışmalarını World of Sound Project’te bir araya getirdi. Astral, Bedevi ve The Wall 1989 adlı üç par&ccedi..

DEVAMINI OKU

Tasarım ve sanatın İstanbul’daki merkezi Galata’da yaratıcı endüstrilere yön veren BAU IDEA Tasarım ve Sanat Akademisi, dinamik ve genç ruhunu yansıtan marka çalışmalarıyla, kendi alanında fark yaratmaya devam ediyor..

DEVAMINI OKU

Pazarlama sektörünün önemli dergilerinden marketing türkiye ile tüketici araştırmaları konusundaki çalışmaları ile öne çıkan akademetre’nin ortaklaşa düzenlediği “the one awards büt..

DEVAMINI OKU

“İstanbul’un Kalbinde Bir Dünya Üniversitesi” mottosuyla yola çıkan Bahçeşehir Üniversitesi, öğrencilerine hem yurt içinde hem de yurt dışında benzersiz eğitim ve kariyer fırsatları sunuyor. Ba..

DEVAMINI OKU

BAU Global’in online eğitim platformu olarak hizmet veren BAU GO, zenginleştirilmiş öğrenme deneyimi ile dünya çapında binlerce öğrenci ve eğitmeni bir araya getiriyor. BAU GO’nun marka mimarisi ve iletişim süre&cced..

DEVAMINI OKU

Burça Baklava’nın piyasadaki rakiplerinden farklılaşması ve öne çıkması için CDI’ın oluşturduğu stratejik plan dahilinde marka mimarisi çalışmaları yapıldı. Bu kapsamda Burça Baklava’nın logosu, g&..

DEVAMINI OKU

Türkiye’nin gündemindeki bor madeni katkılı yeni el dezenfektanı BOREL raflardaki yerini alırken, reklam kampanyasına Bestimage & VideoSanat imza attı. Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında Eti Maden ve Ulusal..

DEVAMINI OKU

İster kurumsal hayatta ister akademik yolculuğunuzda, sosyal medyada veya toplu taşımada; iletişim hayatın her anında. 21. yüzyılda itibar, imaj ve ilişki yönetimi becerilerinizle “İletişiminiz Kadarsınız!” Prof. Dr. Haluk Gürge..

DEVAMINI OKU

Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan, bugün 30 ülkede 12.300 mağazasıyla yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciri Carrefour’un Türkiye operasyonl..

DEVAMINI OKU

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında hazırlanan reklam kampanyasında, kadınların üzerine atfedilen ev işlerine vurgu yapılarak, kadının ev işini de dünyanın en zorlu işlerini de yapabileceği, sınırları olmadığı ve isterse her işi..

DEVAMINI OKU

Bahçeşehir Üniversitesi akademik eğitiminin sınırlarını genişletmeye devam ediyor. Bahçeşehir Üniversitesinin yeni fakültesi BAU Konservatuvar, sanatı İstanbul’un kalbine taşıyor. Müzik ve Sahne Sanatları bö..

DEVAMINI OKU

Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri BAU TV ile seslerini YouTube üzerinden duyurmaya başladı. Pandemiyle birlikte ortaya çıkan uzaktan eğitim sürecinde BAU öğrencileri ve konukları, karantina sürecini ve eğit..

DEVAMINI OKU

Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri Bosphorus Dolphins ile okul modasına yeni bir soluk getirdi. Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri için hazırlanan okul ürünleri, BAU’nun yenilikçi ve gen..

DEVAMINI OKU

Etkinlik yönetiminde kalıpları yıkan Here Event, pandemiyle birlikte değişen oyunun yeni kurallarını Instagram’da düzenlediği canlı yayınlarda değerlendiriyor. Moderatörlüğünü Here Event Kurucu Ortakları Gökhan ..

DEVAMINI OKU

Bosch’un dünya çapındaki lokasyonları için montaj ve makine teknolojileri üreten birimi ATMO, Türkiye’nin sanayi gücünü Bursa’dan dünyaya ulaştırıyor. Türkiye’nin coğrafi kon..

DEVAMINI OKU

Sound Design Istanbul tarafından hayata geçirilen Radio Glamorize, etnik müziğin merkezinde yeni bir kültürün doğuşuna ön ayak oluyor. Etnik müziği elektronik ögelerle buluşturan DJ’ler, Radio Glamorize&r..

DEVAMINI OKU

Bestimage Group; Dijital, Sosyal Medya ve Aktivasyon ana kategorisinin Kurumsal Site alt kategorisindeki Creative Innovative adlı website projesi, Tasarım ana kategorisinin Mobil Uygulama alt kategorisindeki Party in Your Pocket isimli Radio Glamorize dij..

DEVAMINI OKU

Yeni eğitim-öğretim yılında yüz yüze eğitime geçilmesiyle Bahçeşehir Kolejinin sürdürülebilir adımları hız kazandı. İletişim çalışmalarını uzun yıllardır Bestimage Group’a emanet eden Bahç..

DEVAMINI OKU

Öğrencilerini hayallerine hazırlayan Uğur Kurs, LGS ve YKS’deki sınav kazandırma geleneğini yeni dönemden itibaren Uğur Dijital eğitim platformu ile desteklemeye başladı. Markalama çalışmasını Bestimage Group’un &..

DEVAMINI OKU

Saki ve Ali Cihan’ın yeni single çalışması, dijital müzik platformlarındaki yerini aldı. Yalan İstanbul’un yapımını ve tanıtımını Bestimage Group şirketleri üstlendi. Etnik müziğin önemli temsilcilerinde..

DEVAMINI OKU

Tüm dünyada video oyunları ve kullanıcılarının artışa geçmesiyle, birçok farklı sektör değişmeye ve dönüşmeye başlıyor. Oyunlara gösterilen en yoğun ilginin çocuklar tarafından gelmesi, dönüş..

DEVAMINI OKU

Yarım asrı aşkın bir sınav kazandırma geleneğine sahip Uğur Kurs, iletişim dinamiklerine uygun olarak hazırladığı “Eğitim İçerikleri” konseptiyle, özgün uygulamaları günümüzün ..

DEVAMINI OKU

İsviçreli mutfak tasarım devi Franke, zamanın ötesinde koleksiyonlarıyla bugünü yarına taşımaya devam ediyor. Marka, estetik değerleriyle zihinlerdeki mutfak algısını kendine has tasarımlarıyla biçimlendiriyor. Vi..

DEVAMINI OKU

UNITAR bünyesinde bulunan CIFAL Istanbul, ulusal ve uluslararası etkinlikleriyle Türkiye’de sürdürülebilir uygulamaların geleceğini masaya yatırıyor. Online ya da yüz yüze gerçekleşen etkinliklerde iklimd..

DEVAMINI OKU

Yeşil Büyüme ve Sürdürülebilir Kalkınma Zirvesi, CIFAL Istanbul, UNITAR ve Bahçeşehir Üniversitesi iş birliğiyle 18 Şubat’ta Giresun’un Kulakkaya Yaylası’nda gerçekleşti. Zirvenin günde..

DEVAMINI OKU

Büyükada Koşusu, zorlu hava şartlarına rağmen yoğun bir katılımla gerçekleşti. Bestimage Group, bu özel organizasyonun iletişim partneri Imageus’a tasarım gücü olarak destek verdi. 13 Mart Pazar gün&..

DEVAMINI OKU

Giresun’un Kulakkaya Yaylası’nda doğayla iç içe huzurlu bir tatil deneyimi sunan Zifin Hotel, bölgenin en yeni gözde turistik merkezlerinden biri konumunda. Benimsediği yenilikçi misafirlik anlayışı ve ev sahi..

DEVAMINI OKU