BAU

ÖĞRENCİLERİNE DÜNYANIN KAPILARINI AÇAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNİN MARKA MİMARİSİ OLUŞTURULURKEN KURUMUN YENİLİKLERE AÇIK DENEYİMİ VE GENÇ RUHU, TASARIMLARA YANSITILDI.

GERİ
İLERİ

İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI • STRATEJİK İLETİŞİM • LOGO TASARIMI • KURUMSAL KİMLİK • MARKA MİMARİSİ • GÖRSEL TASARIM • VİDEO PRODÜKSİYON • FOTOĞRAF PRODÜKSİYON • WEB SİTESİ • SOSYAL MEDYA • ORGANİZASYON

“İSTANBUL’UN KALBİNDE BİR DÜNYA ÜNİVERSİTESİ”

TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ ÜNİVERSİTELERİNDEN BİRİ OLAN VE EĞİTİMİNİ DÜNYANIN BİRÇOK NOKTASINA TAŞIYAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNİN 360 DERECE TUTUNDURMA VE BÜTÜNLEŞİK İLETİŞİM ÇALIŞMALARI BESTIMAGE GROUP TARAFINDAN YÜRÜTÜLMEKTEDİR.

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNİN TANITIM VE PAZARLAMA OPERASYONU, DÜNYANIN BİRÇOK YERİNDEN GELEN ÖĞRENCİYİ AĞIRLAYAN VE TÜRKİYE’DEKİ ÖĞRENCİLERİNE DÜNYANIN KAPILARINI AÇAN GLOBAL EĞİTİM VİZYONU GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK HAZIRLANMAKTADIR. BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ, 27 BİN ÖĞRENCİYE EĞİTİM VERMEKTE VE HER YIL 3 BİNE YAKIN ÖĞRENCİYİ MEZUN ETMEKTEDİR. ÜNİVERSİTE, ÖĞRENCİLERİNE YENİ KARİYER FIRSATLARI SAĞLAYACAK ULUSAL VE ULUSLARARASI BİRÇOK ŞİRKETLE İŞ BİRLİKLERİ YÜRÜTMEKTE VE BÜNYESİNDE GELECEĞİN TASARIM, TEKNOLOJİ VE AR-GE ÇALIŞMALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK FUTURE CAMPUS’Ü BARINDIRMAKTADIR.

GLOBAL STANDARTLARDAKİ EĞİTİM ANLAYIŞINI BİNLERCE GENCE ULAŞTIRAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNİN TÜM MARKA MİMARİSİ, YAPILANDIRMA VE TUTUNDURMA VE BÜTÜNLEŞİK İLETİŞİM ÇALIŞMALARI, TÜRKİYE’DEKİ EĞİTİM KURUMLARI TARAFINDAN ÖRNEK GÖSTERİLMEKTE VE ÜNİVERSİTE İÇİN HAZIRLANAN YENİ TRENDLER, EĞİTİM SEKTÖRÜ TARAFINDAN TAKİP EDİLMEKTEDİR.

DÜNYA ÜNİVERSİTESİ İÇİN GLOBAL STANDARTLARDA İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ

“İSTANBUL’UN KALBİNDE BİR DÜNYA ÜNİVERSİTESİ” MOTTOSUYLA EĞİTİM ANLAYIŞINI YANSITAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNİN, BİNLERCE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ İÇİN İYİ BİR GELECEK KURMA HEDEFİ VE SUNDUĞU GLOBAL FIRSATLAR, OKULUN MARKA MİMARİSİNE İŞLENMİŞTİR. ÖĞRENCİLERİNE DÜNYANIN KAPILARINI AÇARAK EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ SUNAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNİN BAŞARISINDAKİ EN ÖNEMLİ UNSURLARDAN BİRİSİ İSE İLETİŞİM, TANITIM VE TASARIM ÇALIŞMALARINI EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANARAK MARKA VİZYONUNU GENİŞ KİTLELERE ULAŞTIRABİLMESİDİR. İLETİŞİM VE TANITIM ÇALIŞMALARI ÖNEMLİ KURUMLAR TARAFINDAN ÖDÜLLENDİRİLEN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNİN HER YIL DAHA BAŞARILI BİR VİZYONA SAHİP OLABİLMESİ İÇİN YENİ TRENDLERE VE DEĞİŞİKLİKLERE AÇIK İLETİŞİM STRATEJİLERİ OLUŞTURULMAKTADIR. BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNİN EĞİTİM VİZYONUNU TAŞIDIĞI HER NOKTA KULLANILAN İLETİŞİM, TASARIM ÇALIŞMALARI, BESTIMAGE GROUP EKİPLERİ TARAFINDAN HAZIRLANAN STRATEJİK İLETİŞİM PLANLARI DOĞRULTUSUNDA HAZIRLANMAKTA VE GELİŞTİRİLMEKTEDİR.

EĞİTİMİN EN İTİBARLISI BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ, HAZIRLANAN STRATEJİLER DOĞRULTUSUNDA YÜRÜTÜLEN İLETİŞİM ÇALIŞMALARI SAYESİNDE MARKETING TÜRKİYE TARAFINDAN DÜZENLENEN THE ONE AWARDS BÜTÜNLEŞİK PAZARLAMA ÖDÜLLERİ PROGRAMINDA, ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI KATEGORİSİNDE İKİ KEZ “YILIN İTİBARLISI” SEÇİLDİ.

İSTANBUL’UN KALBİNDE BİR DÜNYA ÜNİVERSİTESİ” MOTTOSUYLA EĞİTİMDEKİ YENİLİKLERİN TAKİPÇİSİ OLAN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ, BESTIMAGE GROUP İLE YÜRÜTTÜĞÜ İLETİŞİM ÇALIŞMALARIYLA, TÜRKİYE’DEKİ ÜNİVERSİTE ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRMEYE DEVAM EDİYOR. 2016 VE 2019 YILLARINDA MARKETING TÜRKİYE TARAFINDAN “YILIN İTİBARLISI” SEÇİLEN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNİN 360 DERECE İLETİŞİM FAALİYETLERİNİ SÜRDÜREN BESTİMAGE GROUP, KREATİF FİKİRLERİ, GELİŞTİRDİĞİ STRATEJİK PLANLAR VE YENİLİKÇİ YAKLAŞIMLARIYLA 15 YILDIR OKULUN İTİBARINI BAŞARIYLA YÜKSELTİYOR.

YÜRÜTTÜĞÜ İLETİŞİM ÇALIŞMALARIYLA BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNİ GLOBAL BİR MARKA HALİNE GETİREN BESTIMAGE GROUP, ÜNİVERSİTE İÇİN HAZIRLADIĞI İLETİŞİM STRATEJİLERİNDE MARKA İÇİN DÜNYA ÇAPINDA HEDEFLER BELİRLEYEREK BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİNİN EĞİTİMDEKİ VE BÜTÜNLEŞİK İLETİŞİM STRATEJİLERİNDEKİ VİZYONUNU GER GEÇEN GÜN GENİŞLETİYOR.