SOCAR

DÜNYANIN ÖNDE GELEN PETROL VE DOĞAL GAZ MARKASI SOCAR TÜRKİYE’NİN ENTEGRE İLETİŞİM ÇALIŞMALARI BESTIMAGE GROUP TARAFINDAN YÜRÜTÜLDÜ.

GERİ
İLERİ

GÖRSEL TASARIM • ORGANİZASYON

DÜNYANIN EN KÖKLÜ PETROL VE DOĞAL GAZ ŞİRKETLERİNDEN BİRİ OLAN AZERBAYCAN DEVLET PETROL ŞİRKETİ SOCAR’IN TÜRKİYE’DEKİ İŞTİRAKİ SOCAR TÜRKİYE, TÜRKİYE’NİN ENERJİSİNİ YÜKSELTEN PROJELER HAYATA GEÇİRİRKEN, KURUMSAL İLETİŞİM FAALİYETLERİ BESTIMAGE TARAFINDAN YÜRÜTÜLDÜ.

TÜRKİYE’DE “ÖZEL ENDÜSTRİ BÖLGESİ” UNVANINI İLK ALAN ŞİRKET OLAN SOCAR TÜRKİYE İÇİN BİRÇOK İLETİŞİM MATERYALİ BESTIMAGE TARAFINDAN TASARLANDI. HAZIRLANAN MODERN VE ETKİLİ İÇ MEKAN TASARIMLARIYLA SOCAR TÜRKİYE MARKASINA DEĞER KAZANDIRILDI.

KURUM VİZYONUNU YANSITAN VE MÜŞTERİ KİTLESİ ÜZERİNDE MARKA ALGISI OLUŞTURMAYI SAĞLAYAN İLETİŞİM TASARIMLARI GERÇEKLEŞTİRİLİRKEN, İLAN TASARIMLARINDAN AFİŞ TASARIMLARINA, INDOOR-OUTDOOR TASARIMLARDAN KATALOG TASARIMLARINA KADAR UZANAN GENİŞ BİR AĞDA İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ SUNULDU.

SUNDUĞU İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ KAPSAMINDA BESTIMAGE, DÜNYA TRENDLERİNE UYGUN, MODERN VE İŞLEVSEL BİR WEB SİTE TASARIMI HAZIRLADI.